Karta Curve 2022

wszystkie karty w jednej

Jak działa Karta Curve

Minęła era, w której karty płatnicze były nowością. Dziś nie tylko uważamy to za coś oczywistego, ale nasze portfele coraz częściej zawierają przynajmniej trochę plastiku. Karty debetowe, kredytowe i firmowe, czasami w kilku wariantach, pozwalają efektywnie zarządzać swoimi finansami i dokonywać płatności w niezwykle prosty sposób.

Niestety, wraz ze wzrostem liczby kart bankowych, zarządzanie nimi staje się coraz trudniejsze. Ryzyko naturalnie wzrasta: jeśli stracisz portfel, nieuczciwi ludzie mogą wykorzystać środki, które zgromadziliśmy na wielu kontach. Oczywiście przełoży się to również na inne problemy. W takim przypadku warto zastanowić się nad kartą Curve: pozwoli ona na zastąpienie wielu różnych kart płatniczych jedną kartą debetową, a będzie obsługiwana w aplikacji mobilnej.

aplikacja Curve

Karta zaproponowana przez Curve wyróżnia się na tle innych rozwiązań na rynku. Choć zwykle porównuje się go do Revoluta, kolejnego flagowego produktu fintech, idea, która się za nim kryje, jest zupełnie inna.

Karta Curve nie jest „samodzielną” kartą płatniczą, chociaż możemy korzystać ze środków zgromadzonych na dedykowanym koncie. Możemy „doczepić” do niego wiele różnych kart, takich jak karty debetowe i kredytowe, a następnie - korzystając z funkcjonalności aplikacji mobilnej - zdecydować, jakiej karty użyć do wybranych transakcji.

Tak naprawdę oryginalną kartę możemy zostawić w bezpiecznym miejscu w domu, a jedynie nosić przy sobie Curve, co poprawi bezpieczeństwo naszych pieniędzy. Nawiasem mówiąc, zapewni również wiele innych korzyści.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą kredytów i pożyczek, dostępnych w naszym serwisie.