Karta Twisto 2022

kup teraz, zapłać później

Karta Twisto

Karta Twisto

Bezpieczeństwo powinno być najważniejszą cechą produktów finansowych. Czy Twisto, jest bezpieczne dla potencjalnych użytkowników. Pomysł na produkt wywodzi się z czeskiej technologii finansowej, w Polsce produkt dostarcza Twisto Payments sp z o.O. Jednym z udziałowców spółki jest ING Bank Śląski, który posiada 20% akcji. Sam kapitał zakładowy przekracza 5 mln zł, te dwa fakty znacznie poprawiły wiarygodność produktu.

W przypadku nieuprawnionego użycia karty użytkownik ponosi odpowiedzialność maksymalnie do 50 euro. Wydawcą jest MasterCard, więc możemy skorzystać z procedury chargeback, co jest niewątpliwie korzystne.

Jak zdobyć kartę Twisto

Podczas aplikowania o kartę, nie wysyłamy żadnych skanów dokumentów. Proces uwierzytelniania odbywa się przelewem autoryzacyjnym w wysokości 1 zł. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki, bezpieczeństwo i łatwość zdobycia karty, jest na bardzo zadowalającym poziomie. Bardzo szybko także nauczysz się jak działa karta Twisto. Na pewno wiele na niej skorzystasz

Korzyści z posiadania karty Twisto

Głównym przeznaczeniem karty jest obsługa płatności internetowych, oczywiście za pomocą Twisto możemy również płacić w sklepach stacjonarnych. Największą zaletą tej karty jest brak prowizji za wymianę waluty, a sama wymiana odbywa się po kursie MasterCard.

Dla użytkowników oznacza to bardzo dobry kurs wymiany, prawie tak dobry jak kurs wymiany Revolut. Dzięki Twisto możemy odroczyć płatność za produkty / usługi do 45 dni. Dlatego kupujemy teraz i możemy zapłacić nawet do 45 dni. Tak naprawdę ten produkt jest połączeniem limitu kredytowego i karty płatniczej, proszę nie mylić produktu z typową kartą kredytową.

Na przykład nie możemy wypłacić pieniędzy z bankomatów. Karta i karta zarządzająca wydawane są bezpłatnie, opłata za przewalutowanie wynosi 0 zł, a korzystanie z linii kredytowej do 45 dni jest bezpłatne. Cechy tej usługi finansowej są bardzo atrakcyjne i warte wykorzystania w portfelu. W najbliższej przyszłości klienci będą mogli uzyskać zwrot gotówki z transakcji

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą kredytów i pożyczek, dostępnych w naszym serwisie.