Konto bez Komornika

wolne od zajęcia

Każdemu mogą zdarzyć się problemy finansowe. Nie musi to jednak oznaczać zrujnowania całego życia. Spłacaj zobowiązania finansowe na swoich zasadach. Konto odporne na komornika pomoże Ci ustabilizować sytuację finansową,

konto bez komornika

Wszystkie polskie banki należą do systemu OGNIVO, z którego komornik może łatwo uzyskać informacje o danych Twojego rachunku bankowego. Aby uchronić konto przed egzekucją komorniczą, musisz posiadać konto w banku zagranicznym.

W którym banku otworzysz konto odporne na komornika

Jak już wspomniano powyżej, polskie banki nie będą najlepszym miejscem do posiadania konta przez osoby zadłużone. Komornik może w każdej chwili takie konto zająć, a bank na polecenie komornika zamrozi Twoje pieniądze. Taka sytuacja może bardzo utrudnić funkcjonowanie

Najlepszym rozwiązaniem będzie prowadzenie rachunku bankowego w banku zagranicznym. Nie mam tutaj jednak na myśli egzotycznych rajów podatkowych takich jak Kajmany czy choćby Luksemburg. Doskonałe konto bankowe odporne na komornika założysz w Niemczech.

Zakładanie konta w niemieckim banku N26 odbywa się całkowicie przez Internet, bez konieczności podpisywania umowy. Pobierasz aplikację banku, rejestrujesz nowego użytkownika, a następnie weryfikujesz swoją tożsamość. Dane osobowe są sprawdzane na podstawie zdjęcia dokumentu tożsamości oraz twarzy osoby wnioskującej o konto.

Potrzebujesz gotówki? Skorzystaj z szybkiej pożyczki przez Internet!