Moje Usługi

zarządzaj rachunkami

Jeśli zdarza Ci się zapomnieć o terminie płatności rachunku za prąd, gaz, czy telewizję, mam dla Ciebie idealne rozwiązanie. Aplikacja Moje Usługi będzie od dzisiaj dbała o Twoje rachunki za Ciebie.

Moje Usługi

Jak działa serwis Moje Usługi

Po zarejestrowaniu się w aplikacji, w panelu klienta dodajesz swoich dostawców usług, takich jak energetyka, gazownia, czy firma telekomunikacyjna. Dzięki temu już nie będziesz musiał kontrolować nadchodzących terminów płatności. W odpowiednim momencie otrzymasz wiadomość z przypomnieniem.

Możesz również ustawić automatyczne płatności. W takim przypadku aplikacja Moje Usługi, samoczynnie opłaci Twoje rachunki, w wymaganym terminie.

Jak się zarejestrować

Rejestracja nowego użytkownika jest bardzo prosta. Wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko i adres e-mail. Nie ma potrzeby zakładania dodatkowego konta bankowego. Z serwisu można korzystać przy użyciu karty płatniczej, lub szybkich płatności z innego banku.

Korzystanie z serwisu daje ogromne korzyści. Przede wszystkim nie musisz już pamiętać o terminach płatności poszczególnych rachunków. Serwis Moje Usługi robi to za Ciebie

Dodatkową korzyścią, która pojawiła się całkiem niedawno, jest możliwość odroczenia płatności, lub rozbicia ich na łatwe do spłacenia raty. Odbywa się to za pośrednictwem serwisu Twisto. Karta Twisto pozwala na robienie zakupów z odroczoną płatnością przez cały miesiąc kalendarzowy, aby następnie uregulować płaność w połowie kolejnego miesiąca.

Zobacz również gdzie otworzysz konto bez komornika!